Firma Przewozowa "Trans-Bus"
Jerzy Cieślar
ul. Jana Cholewy 12
43-450 Ustroń

 

 

 

 

Ważny od 01.10.2019 r .

Cieszyn - Brzezówka - Pogwizdów - Kaczyce - Zebrzydowice d. k.

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy

 

 

 

 

 

 

 

 

D

D

d

d

D

D

d

D

1

Cieszyn Plac Wolności

4:30

6:00

7:30

11:00

13:30

15:30

17:00

18:30

2

Cieszyn ul. Garncarska

4:31

6:01

7:31

11:01

13:31

15:31

17:01

18:31

3

Cieszyn ul. Kolejowa

4:32

6:02

7:32

11:02

13:32

15:32

17:02

18:32

4

Cieszyn ul. Katowicka

4:34

6:04

7:34

11:04

13:34

15:34

17:04

18:34

5

Cieszyn Węgielna ul. Katowicka

4:36

6:06

7:36

11:06

13:36

15:36

17:06

18:36

6

Cieszyn Pastwiska

4:38

6:08

7:38

11:08

13:38

15:38

17:08

18:38

7

Cieszyn Kalembice Skrzyżowanie

4:40

6:10

7:40

11:10

13:40

15:40

17:10

18:40

8

Cieszyn Kalembice Zegarnikówka

4:42

6:12

7:42

11:12

13:42

15:42

17:12

18:42

9

Hażlach Skrzyżowanie

4:44

6:14

7:44

11:14

13:44

15:44

17:14

18:44

10

Brzezówka ul. Hażlaska

4:46

6:16

7:46

11:16

13:46

15:46

17:16

18:46

11

Pogwizdów Centrum ul. Katowicka

4:49

6:19

7:49

11:19

13:49

15:49

17:19

18:49

12

Pogwizdów d. k. ul. Cieszyńska

4:50

6:20

7:50

11:20

13:50

15:50

17:20

18:50

13

Pogwizdów Kolonia ul. Cieszyńska

4:51

6:21

7:51

11:21

13:51

15:51

17:21

18:51

14

Pogwizdów Kolonia ul. Cieszyńska

4:53

6:23

7:53

11:23

13:53

15:53

17:23

18:53

15

Kaczyce Górne Kolonia ul. Stalmacha

4:54

6:24

7:54

11:24

13:54

15:54

17:24

18:54

16

Kaczyce Górne Skrzyżowanie ul. Konopnickiej

4:55

6:25

7:55

11:25

13:55

15:55

17:25

18:55

17

Kaczyce Dolne ul. Konopnickiej

4:56

6:26

7:56

11:26

13:56

15:56

17:26

18:56

18

Kaczyce Dolne d. k. ul. Konopnickiej

4:58

6:28

7:58

11:28

13:58

15:58

17:28

18:58

19

Kaczyce Dolne ul. Jana Matejki

5:00

6:30

8:00

11:30

14:00

16:00

17:30

19:00

20

Kaczyce Dolne ul. Jana Matejki

5:02

6:32

8:02

11:32

14:02

16:02

17:32

19:02

21

Kaczyce Dolne ul. Jana Matejki

5:03

6:33

8:03

11:33

14:03

16:03

17:33

19:03

22

Kaczyce Dolne Las ul. Juliana Tuwima

5:04

6:34

8:04

11:34

14:04

16:04

17:34

19:04

23

Kończyce Małe Podlesie ul. Janusza Korczaka

5:05

6:35

8:05

11:35

14:05

16:05

17:35

19:05

24

Kończyce Małe Skrzyżowanie

5:08

6:38

8:08

11:38

14:08

16:08

17:38

19:08

25

Zebrzydowice Spółdzielnia

5:09

6:39

8:09

11:39

14:09

16:09

17:39

19:09

26

Zebrzydowice d. k.

5:10

6:40

8:10

11:40

14:10

16:10

17:40

19:10

 

 

 

 

 

Zebrzydowice d. k. – Kaczyce – Pogwizdów – Brzezówka - Cieszyn

 

 

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy

 

 

 

 

 

 

 

 

D

D

d

d

D

D

d

D

1

Zebrzydowice d. k.

5:10

6:40

8:10

11:40

14:10

16:10

17:40

19:10

2

Zebrzydowice Spółdzielnia

5:11

6:41

8:11

11:41

14:11

16:11

17:41

19:11

3

Kończyce Małe Skrzyżowanie

5:12

6:42

8:12

11:42

14:12

16:12

17:42

19:12

4

Kończyce Małe Podlesie ul. Janusza Korczaka

5:15

6:45

8:15

11:45

14:15

16:15

17:45

19:15

5

Kaczyce Dolne Las ul. Juliana Tuwima

5:16

6:46

8:16

11:46

14:16

16:16

17:46

19:16

6

Kaczyce Dolne ul. Juliana Tuwima

5:17

6:47

8:17

11:47

14:17

16:17

17:47

19:17

7

Kaczyce Dolne ul. Jana Matejki

5:18

6:48

8:18

11:48

14:18

16:18

17:48

19:18

8

Kaczyce Dolne ul. Jana Matejki

5:20

6:50

8:20

11:50

14:20

16:20

17:50

19:20

9

Kaczyce Dolne d. k. ul. Konopnickiej

5:22

6:52

8:22

11:52

14:22

16:22

17:52

19:22

10

Kaczyce Dolne ul. Konopnickiej

5:24

6:54

8:24

11:54

14:24

16:24

17:54

19:24

11

Kaczyce Górne Skrzyżowanie ul. Konopnickiej

5:25

6:55

8:25

11:55

14:25

16:25

17:55

19:25

12

Kaczyce Górne Kolonia ul. Stalmacha

5:26

6:56

8:26

11:56

14:26

16:26

17:56

19:26

13

Pogwizdów Kolonia ul. Cieszyńska

5:27

6:57

8:27

11:57

14:27

16:27

17:57

19:27

14

Pogwizdów Kolonia ul. Cieszyńska

5:29

6:59

8:29

11:59

14:29

16:29

17:59

19:29

15

Pogwizdów d. k. ul. Cieszyńska

5:30

7:00

8:30

12:00

14:30

16:30

18:00

19:30

16

Pogwizdów Centrum ul. Katowicka

5:31

7:01

8:31

12:01

14:31

16:31

18:01

19:31

17

Brzezówka ul. Hażlaska

5:34

7:04

8:34

12:04

14:34

16:34

18:04

19:34

18

Hażlach Skrzyżowanie

5:36

7:06

8:36

12:06

14:36

16:36

18:06

19:36

19

Cieszyn Kalembice Zegarnikówka

5:38

7:08

8:38

12:08

14:38

16:38

18:08

19:38

20

Cieszyn Kalembice Skrzyżowanie

5:40

7:10

8:40

12:10

14:40

16:40

18:10

19:40

21

Cieszyn Pastwiska

5:42

7:12

8:42

12:12

14:42

16:42

18:12

19:42

22

Cieszyn Węgielna ul. Katowicka

5:44

7:14

8:44

12:14

14:44

16:44

18:14

19:44

23

Cieszyn ul. Katowicka

5:46

7:16

8:46

12:16

14:46

16:46

18:16

19:46

24

Dworzec Cieszyn

5:48

7:18

8:48

12:18

14:48

16:48

18:18

19:48

25

Cieszyn Plac Wolności

5:50

7:20

8:50

12:20

14:50

16:50

18:20

19:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

d - nie kursuje w dniu 25 i 26.XII i 1.I oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych