Goleszów Centrum - Kisielów Remiza - Skoczów Dworzec Autobusowy

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy

S

S

S

S

S

1

Goleszów Centrum ul.

6:45

7:17

13:50

14:30

15:30

2

Goleszów Szkoła

6:46

7:18

13:51

14:31

15:31

3

Goleszów Gospoda

6:47

7:19

13:52

14:32

15:32

4

Goleszów D. K.

6:49

7:21

13:54

14:34

15:34

5

Godziszów

6:52

7:24

13:57

14:37

15:37

6

Kisielów Remiza

6:54

7:26

13:59

14:39

15:39

7

Kisielów Rabaczów

6:56

7:28

14:01

14:41

15:41

8

Międzyświeć Skrzyż

6:58

7:30

14:03

14:43

15:43

9

Międzyświeć Szkoła

6:59

7:31

14:04

14:44

15:44

10

Wilamowice

7:03

7:35

14:08

14:48

15:48

11

Skoczów Dworzec Autobusowy

7:05

7:37

14:10

14:50

15:50

 

 

 

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy

 

 

S

S

S

S

S

1

Skoczów Dworzec Autobusowy

7:10

7:40

14:20

15:00

16:00

2

Wilamowice

7:13

7:43

14:23

15:03

16:03

3

Międzyświeć Szkoła

7:17

7:47

14:27

15:07

16:07

4

Międzyświeć Skrzyż.

7:18

7:48

14:28

15:08

16:08

5

Kisielów Rabaczów

7:20

7:50

14:30

15:10

16:10

6

Kisielów Remiza

7:21

7:51

14:31

15:11

16:11

7

Godziszów

7:23

7:53

14:33

15:13

16:13

8

Goleszów

7:26

7:56

14:36

15:16

16:16

9

Goleszów Gospoda

7:28

7:58

14:38

15:18

16:18

10

Goleszów Szkoła

7:29

7:59

14:39

15:19

16:19

11

Goleszów Centrum

7:30

8:00

14:40

15:20

16:20

 

 

Legenda:

S - kursuje w dni nauki szkolnej