Rozkład jazdy linii: Cieszyn  -  Rudnik

 

oznaczenie kursów

S

S

S

S

S

S

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku

 

 

 

 

 

 

1

Cieszyn Plac Wolności

06:30

07:03

|

|

|

|

2

Cieszyn ul. Garncarska

06:31

07:04

|

|

|

|

3

Cieszyn ul. Kolejowa

06:32

07:05

|

|

|

|

4

Cieszyn ul. Katowicka

06:33

07:06

|

|

|

|

5

Cieszyn Węgielna

06:34

07:07

|

|

|

|

6

Cieszyn Pastwiska

06:35

07:08

|

|

|

|

7

Cieszyn Kalembice Skrzyżowanie

06:37

07:10

|

|

|

|

8

Cieszyn Kalembice Zegarnikówka

06:39

07:12

|

|

|

|

9

Hażlach Skrzyżowanie

06:41

07:14

|

14:17

14:40

|

10

Hażlach I

06:43

07:16

|

14:19

|

|

11

Kończyce Odnóżka

06:45

07:18

|

14:21

|

|

12

Kończyce Statek

06:47

07:20

|

14:23

|

|

13

Kończyce Wygoda

06:49

07:22

|

14:25

|

|

14

Kończyce Wielkie Ośrodek Zdrowia

06:50

07:23

|

14:26

|

|

15

Kończyce Wielkie Centrum - Szkoła

06:51

07:24

13:48

14:27

14:50

15:30

16

Kończyce Wielkie Babilon

|

07:27

13:51

|

14:53

15:33

17

Kończyce Rudnik

|

07:29

13:53

|

14:55

15:35

18

Rudnik ul. Centralna

|

07:31

13:55

|

14:57

15:37

19

Rudnik ul. Główna

|

07:32

13:56

|

14:58

15:38

20

Rudnik Centrum

|

07:33

13:57

|

14:59

15:39

Rozkład jazdy linii:  Rudnik  - Cieszyn

 

oznaczenie kursu

S

S

S

S

S

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku

 

 

 

 

 

1

Rudnik Centrum

|

07:40

13:57

|

14:59

2

Rudnik ul. Główna

|

07:41

13:58

|

15:00

3

Rudnik ul. Centralna

|

07:42

13:59

|

15:01

4

Kończyce Rudnik

|

07:44

14:01

|

15:03

5

Kończyce Wielkie Babilon

|

07:46

14:03

|

15:05

6

Kończyce Wielkie Centrum - Szkoła

07:25

07:49

14:06

14:30

15:08

7

Kończyce Wielkie Ośrodek Zdrowia

07:26

|

14:07

14:31

|

8

Kończyce Wygoda

07:28

|

14:09

14:33

|

9

Kończyce Statek

07:30

|

14:11

14:35

|

10

Kończyce Odnóżka

07:32

|

14:13

14:37

|

11

Hażlach I

07:34

|

14:15

14:39

|

12

Hażlach Skrzyżowanie

07:35

|

14:16

14:40

|

13

Cieszyn Kalembice Zegarnikówka

07:37

|

|

|

|

14

Cieszyn Kalembice Skrzyżowanie

07:39

|

|

|

|

15

Cieszyn Pastwiska

07:40

|

|

|

|

16

Cieszyn Węgielna ul. Katowicka 02

07:41

|

|

|

|

17

Cieszyn ul. Katowicka 04

07:42

|

|

|

|

18

Cieszyn Plac Wolności 03

07:45

|

|

|

|

 

Legenda:

S - kursuje w dni nauki szkolnej