Rozkład jazdy linii:  Cieszyn  - Leszna Podlesie

oznaczenia kursów

Dm

Dm

S

d

d

D m

d

Dm

dn

dn

Dm

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Cieszyn ul. Hajduka

05:25

06:30

07:30

09:00

10:50

12:50

14:30

15:40

16:40

18:20

20:30

2

Cieszyn Plac Wolności

05:27

06:32

07:32

09:02

10:52

12:52

14:32

15:42

16:42

18:22

20:32

3

Cieszyn Aleja Jana Łyska

05:28

06:33

07:33

09:03

10:53

12:53

14:33

15:43

16:43

18:23

20:33

4

Cieszyn Błogocice

05:29

06:34

07:34

09:04

10:54

12:54

14:34

15:44

16:44

18:24

20:34

5

Puńców 1

05:31

06:36

07:36

09:06

10:56

12:56

14:36

15:46

16:46

18:26

20:36

6

Puńców Dawid

05:33

06:38

07:38

09:08

10:58

12:58

14:38

15:48

16:48

18:28

20:38

7

Puńców 2

05:35

06:40

07:40

09:10

11:00

13:00

14:40

15:50

16:50

18:30

20:40

8

Puńców Spółdzielnia

05:37

06:42

07:42

09:12

11:02

13:02

14:42

15:52

16:52

18:32

20:42

9

Puńców SOR

05:38

06:43

07:43

09:13

11:03

13:03

14:43

15:53

16:53

18:33

20:43

10

Dzięgielów 1

05:39

06:44

07:44

09:14

11:04

13:04

14:44

15:54

16:54

18:34

20:44

11

Dzięgielów Sklep

05:41

06:46

07:46

09:16

11:06

13:06

14:46

15:56

16:56

18:36

20:46

12

Dzięgielów Szkoła

05:43

06:48

07:48

09:18

11:08

13:08

14:48

15:58

16:58

18:38

20:48

13

Dzięgielów Zamek

05:45

06:50

07:50

09:20

11:10

13:10

14:50

16:00

17:00

18:40

20:50

14

Dzięgielów Zimne Wody

05:47

06:52

07:52

09:22

11:12

13:12

14:52

16:02

17:02

18:42

20:52

15

Leszna Górna

05:49

06:54

07:54

09:24

11:14

13:14

14:54

16:04

17:04

18:44

20:54

16

Leszna Górna Centrum

05:51

06:56

07:56

09:26

11:16

13:16

14:56

16:06

17:06

18:46

20:56

17

Leszna Górna Sklep

05:52

06:57

07:57

09:27

11:17

13:17

14:57

16:07

17:07

18:47

20:57

18

Leszna Górna Potok

05:53

06:58

07:58

09:28

11:18

13:18

14:58

16:08

17:08

18:48

20:58

19

Leszna Górna Podlesie

05:55

07:00

08:00

09:30

11:20

13:20

15:00

16:10

17:10

18:50

21:00

 

 

Rozkład jazdy linii:  Leszna Podlesie  -  Cieszyn

oznaczenia kursów

En

Dm

d

S

d

d

Dm

d

Dm

dn

En

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Leszna Górna Podlesie

04:55

05:55

07:00

08:00

09:30

11:20

13:20

15:00

16:10

17:10

18:50

2

Leszna Górna Potok

04:56

05:56

07:01

08:01

09:31

11:21

13:21

15:01

16:11

17:11

18:51

3

Leszna Górna Sklep

04:57

05:57

07:02

08:02

09:32

11:22

13:22

15:03

16:12

17:12

18:52

4

Leszna Górna Centrum

04:59

05:59

07:04

08:04

09:34

11:24

13:24

15:05

16:14

17:14

18:54

5

Leszna Górna

05:01

06:01

07:06

08:06

09:36

11:26

13:26

15:07

16:16

17:16

18:56

6

Dzięgielów Zimne Wody

05:03

06:03

07:08

08:08

09:38

11:28

13:28

15:09

16:18

17:18

18:58

7

Dzięgielów Zamek

05:05

06:05

07:10

08:10

09:40

11:30

13:30

15:11

16:20

17:20

19:00

8

Dzięgielów Szkoła

05:07

06:07

07:12

08:12

09:42

11:32

13:32

15:13

16:22

17:22

19:02

9

Dzięgielów Sklep

05:08

06:08

07:13

08:13

09:43

11:33

13:33

15:14

16:23

17:23

19:03

10

Dzięgielów 1

05:09

06:09

07:14

08:14

09:44

11:34

13:34

15:15

16:24

17:24

19:04

11

Puńców SOR

05:11

06:11

07:16

08:16

09:46

11:36

13:36

15:17

16:26

17:26

19:06

12

Puńców Spółdzielnia

05:13

06:13

07:18

08:18

09:48

11:38

13:38

15:19

16:28

17:28

19:08

13

Puńców 2

05:15

06:15

07:20

08:20

09:50

11:40

13:40

15:21

16:30

17:30

19:10

14

Puńców Dawid

05:17

06:17

07:22

08:22

09:52

11:42

13:42

15:23

16:32

17:32

19:12

15

Puńców 1

05:19

06:19

07:24

08:24

09:54

11:44

13:44

15:25

16:34

17:34

19:14

16

Cieszyn Błogocice

05:21

06:21

07:26

08:26

09:56

11:46

13:46

15:26

16;36

17:36

19:16

17

Cieszyn ul. 3 Maja

05:22

06:22

07:27

08:27

09:57

11:47

13:47

15:27

16;37

17:37

19:17

18

Cieszyn Plac Wolności

05:23

06:23

07:28

08:28

09:58

11:48

13:48

15:28

16:38

17:38

19:18

19

Cieszyn ul. Hajduka

05:25

06:25

07:30

08:30

10:00

11:50

13:50

15:30

16:40

17:40

19:20

 

Legenda:

S - kursuje w dni nauki szkolnej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII