konczyce

Rozkład jazdy linii: Cieszyn – KOŃCZYCE WIELKIE przez Hażlach Dęby

Lp.

Nazwa

Miejscowości wg rejestru

terytorialnego

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy  oznaczenia / godziny odjazdu

D

HD

S

6 7

H d

S

D

D

6 7

c

D

6 7 c

S

D

6 7

c

D m

D m

S

Dm

Dm

1

Cieszyn

Cieszyn Plac Wolności

05 :30

06 :30

/

07 :38

07 :38

08 :08

09 :18

10 :38

11 :08

12 :28

13:28

13 :48

14 :18

15:18

15 :18

16:28

17:28

18:18

20 :13

2

Cieszyn

Cieszyn Garncarska

05 :31

06 :31

/

07 :39

07 :39

08 :09

09 :19

10 :39

11 :09

12 :29

13 :29

13 :49

14 :19

15:19

15 :19

16:29

17:29

18:19

20 :14

3

Cieszyn

Cieszyn Kolejowa

05 :32

06 :32

07 :00

07 :40

07 :40

08 :10

09 :20

10 :40

11 :10

12 :30

13 :30

13 :50

14 :20

15:20

15 :20

16:30

17:30

18:20

20 :15

4

Cieszyn

Cieszyn Katowicka

05 :33

06 :33

07 :01

07 :41

07 :41

08 :11

09 :21

10 :41

11 :11

12 :31

13 :31

13 :51

14 :21

15:21

15 :21

16:31

17:31

18:21

20 :16

5

Cieszyn

Cieszyn Węgielna

05 :34

06 :34

07 :02

07 :42

07 :42

08 :12

09 :22

10 :42

11 :12

12 :32

13 :32

13 :52

14 :22

15:22

15 :22

16:32

17:32

18:22

20 :17

6

Cieszyn

Cieszyn Pastwiska

05 :35

06 :35

07 :03

07 :43

07 :43

08 :13

09 :23

10 :43

11 :13

12 :33

13 :33

13 :53

14 :23

15:23

15 :23

16:33

17:33

18:23

20 :18

7

Cieszyn

Cieszyn Pikety

05 :38

06 :38

07 :06

07 :46

07 :46

08 :16

09 :26

10 :46

11 :16

12 :36

13 :36

13 :56

14 :26

15:26

15 :26

16:36

17:36

18:26

20 :19

8

Zamarski

Zamarski Kaplica

05 :40

06 :40

07 :08

07 :48

07 :48

08 :18

09 :28

10 :48

11 :18

12 :38

13 :38

13 :58

14 :28

15:28

15 :28

16:38

17:38

18:28

20 :23

9

Zamarski

Zamarski Krzepty

05 :42

06 :42

07 :10

07 :50

07 :50

08 :20

09 :30

10 :50

11 :20

12 :40

13 :40

14 :00

14 :30

15:30

15 :30

16:40

17:40

18:30

20 :25

10

Zamarski

Zamarski Centrum

05 :44

06 :44

07 :12

07 :52

07 :52

08 :22

09 :32

10 :52

11 :22

12 :42

13 :42

14 :02

14 :32

15:32

15 :32

16:42

17:42

18 :32

20 :27

11

Zamarski

Zamarski Szotki

05 :46

06 :46

07 :14

07 :54

07 :54

08 :24

09 :34

10 :54

11 :24

12 :44

13 :44

14 :04

14 :34

15:34

15 :34

16:44

17:44

18:34

20 :29

12

Hażlach

Hażlach Machnica

05 :48

06 :48

07 :16

07 :56

07 :56

08 :26

09 :36

10 :56

11 :26

12 :46

13 :46

14 :06

14 :36

15:36

15 :36

16:46

17 :46

18:36

20 :31

13

Hażlach

Hażlach Ośr. Zdrowia

05 :50

06 :50

07 :18

07 :58

07 :58

08 :28

09 :38

10 :58

11 :28

12 :48

13 :48

14 :08

14 :38

15:38

15 :38

16:48

17:48

18:38

20 :33

14

Hażlach

Hażlach Dęby

05 :52

06 :52

07 :20

08 :00

08 :00

08 :30

09 :40

11 :00

11 :30

12 :50

13 :50

14 :10

14 :40

15:40

15 :40

16:50

17:50

18:40

20 :35

15

Hażlach

Hażlach Karnowiec

05 :54

06 :54

/

/

/

/

/

11 :02

/

12 :52

/

14 :12

14 :42

/

15 :42

16 :52

/

18 :42

/

16

Hażlach

Hażlach Pomnik

/

/

07 :22

/

/

08 :32

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

17

Kończyce

Kończyce Wlk. Babilon

05 :57

06:57

07 :25

/

/

08 :35

/

11 :05

/

12 :55

/

14 :15

14 :45

/

15 :45

16 :55

/

18 :45

/

18

Kończyce

Kończyce Wielkie

06 :00

07:00

07 :28

/

/

08 :38

/

11 :08

/

12 :58

/

14 :18

14 :48

/

15 :48

16 :58

/

18 :48

/

 

Legenda :

 

Skursuje w dni nauki szkolnej

 

 
Dkursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

d – nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII.

c - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII.

m – nie kursuje w dniach 24 i 31 XII

6kursuje tylko w soboty

7kursuje tylko w niedziele

 

 

 

 

Rozkład jazdy linii: Kończyce Wielkie - CIESZYN przez Hażlach Dęby

 

Lp.

Nazwa

Miejscowościwg rejestru

terytorialnego

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy oznaczenia / godziny odjazdów

D

D

D

S

d

S

D

 D

6 7

c

D

6 7

c

S

H D

d

S

6 7

c

D m

D m

S

Dm

Dm

1

Kończyce

Kończyce Wielkie

05:00

06:00

06 :57

07:52

/

08:42

/

11:12

/

13:15

/

14:15

14:48

15:10

/

15:50

17:00

/

18:52

/

2

Kończyce

Kończyce Wlk. Babilon

05:03

06:03

07:00

07:55

/

08:45

/

11:15

/

13:18

/

14:18

14:51

15:13

/

15:53

17:03

/

18:55

/

3

Hażlach

Hażlach Karnowiec

05:06

06:06

07:03

07:58

/

08:48

/

11:18

/

/

/

/

/

/

/

/

17:06

/

18:58

/

4

Hażlach

Hażlach Pomnik

/

/

/

/

/

/

/

/

/

13:21

/

14:21

14:54

15:16

/

15:56

/

/

/

/

5

Hażlach

Hażlach Dęby

05:08

06:08

07:05

08:00

08:00

08:50

09:40

11:20

11:30

13 :23

13:50

14:24

14:56

15:18

15:40

15:58

17:08

17:50

19:00

20:35

6

Hażlach

Hażlach Ośr. Zdrowia

05:10

06:10

07:07

08:02

08:02

08:52

09:42

11:22

11:32

13:25

13:52

14:25

14:58

15:20

15:42

16:00

17:10

17:52

19:02

20:37

7

Hażlach

Hażlach Machnica

05:12

06:12

07:09

08:04

08:04

08:54

09:44

11:24

11:34

13:27

13:54

14:27

15:00

15:22

15:44

16:02

17:12

17:54

19:04

20:39

8

Zamarski

Zamarski Szotki

05:14

06:14

07:11

08:06

08:06

08:56

09:46

11:26

11:36

13:29

13:56

14:29

15:02

15:24

15:46

16:04

17:14

17:56

19:06

20:41

9

Zamarski

Zamarski Centrum

05:16

06:16

07:13

08:08

08:08

09:58

09:48

11:28

11:38

13:31

13:58

14:31

15 :04

15:26

15:48

16:06

17:16

17:58

19:08

20:43

10

Zamarski

Zamarski Krzepty

05:18

06:18

07:15

08:10

08:10

09:00

09;50

11:30

11:40

13:33

14:00

14:33

15:06

15;28

15;50

16:08

17:18

18:00

19:10

20:45

11

Zamarski

Zamarski Kaplica

05:20

06:20

07:17

08:12

08:12

09:02

09:52

11:32

11:42

13:35

14:02

14:35

15 :08

15:30

15:52

16:10

17:20

18:02

19:12

20:47

12

Cieszyn

Cieszyn Pikety

05:22

06:22

07:19

08:14

08:14

09:04

09:54

11:34

11:44

13:37

14:04

14:37

15 :10

15:32

15:54

16:12

17:22

18:04

19:14

20:49

13

Cieszyn

Cieszyn Pastwiska

05:25

06:25

07:22

08:17

08:17

09:07

09:57

11:37

11:47

13:40

14:07

14:40

15:13

15:35

15:57

16:15

17:25

18:07

19:17

20:52

14

Cieszyn

Cieszyn Węgielna

05:26

06:26

07:23

08:18

08:18

09:08

15:58

11:38

11:48

13:41

14:08

14:41

15 :14

15:36

15:58

16:16

17:26

18:08

19:18

20:53

15

Cieszyn

Cieszyn Katowicka

05:27

06:27

07:24

08:19

08:19

09:09

09:59

11:39

11:49

13:42

14:09

14:42

15 :15

15:37

15:59

16:17

17:27

18:09

19:19

20:54

16

Cieszyn

Cieszyn Hajduka

05:28

06:28

07:25

08:20

08:20

09:10

10:00

11:40

11:50

13:43

14:10

14:43

15 :16

15:38

16:00

16:18

17:28

18:10

19:20

20:55

17

Cieszyn

Cieszyn Plac Wolności

05:30

06:30

07:27

08:22

08:22

09:12

10:02

11:42

11:52

13:45

14:12

14:45

15:18

15:40

16:02

16:20

17:30

18:12

19:22

/

 

Legenda :

Skursuje w dni nauki szkolnej

Dkursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

d – nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII.

c - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII.

m – nie kursuje w dniach 24 i 31 XII

6kursuje tylko w soboty

7kursuje tylko w niedziele