Firma Przewozowa Trans – Bus

    Ustroń ul. Cholewy 12                        

                                                       

                                                      ROZKŁAD JAZDY

 

               CieszynGLIWICE                                              Gliwice - CIESZYN

                                                                                           godz. odjazdów                                                                                                   godz. odjazdów

Dworce i Przystanki

L

Nn

Cieszyn Plac Manewrowy ul. Hajduka

05:50

15:30

Cieszyn  ul. Katowicka (targowisko)

05:51

15:31

Cieszyn  Os. Piastowskie

05:52

15:32

Cieszyn Pastwiska

---

---

Hażlach Skrzyżowanie

5.58

15:38

Kończyce Odnóżka

6.02

15:42

Kończyce Wygoda

6.04

15:44

Kończyce Małe Skrzyżowanie

6.08

15:48

Zebrzydowice Spółdzielnia

6.10

15:50

Zebrzydowice Kino

6.13

15:53

Zebrzydowice Skrzyżowanie

6.14

15:54

Ruptawa Ośrodek Zdrowia

6.18

15:58

Jastrzębie Plac Aut.  ul. Arki Bożka

6.22

16:02

Jastrzębie Dw. Aut ul. Sybiraków

6.26

16:06

Jastrzębie  Osiedle III

6,29

16:09

Wodzisław Śl. Dw. Aut..

6,48

16:28

Wodzisław Śl. Dw. Kol.

6,50

16:30

Radlin Obszary Wiadukt

6,54

16:34

Rybnik Popielów

6,57

16:37

Rybnik Plac Armii Krajowej  (Policja)

7.10

16:50

Rybnik ul. Kotucza

7.14

16:54

Rybnik Dw. Kom. Miejskiej

7.17

16:57

Rybnik ul. Gliwicka Szpital

7.20

17:00

Wilcza Skrzyżowanie

7.30

17:10

Nieborowice

7.35

17:15

Gliwice Trynek

7.42

17.22

Gliwice ul. Wrocławska

7.45

17:25

Gliwice Górnych Wałów (Kościół)

----

----

Gliwice Dw. Aut.

7.50

17:30

Dworce i Przystanki

L

Nn

Gliwice Dw. Aut.

09:40

18,30

Gliwice Górnych Wałów (Kościół)

09:45

18,35

Gliwice ul. Wrocławska

----

----

Gliwice Trynek

09:48

18:38

Nieborowice

09:55

18:45

Wilcza Skrzyżowanie

10:00

18:50

Rybnik ul. Gliwicka Szpital

10:10

19:00

Rybnik Dw. Kom. Miejskiej

10:13

19:03

Rybnik ul. Kotucza

10:16

19:06

Rybnik Plac Armii Krajowej (Policja)

10:20

19:10

Rybnik Popielów

10:33

19:23

Radlin Obszary Wiadukt

10:36

19:26

Wodzisław Śl. Dw. Kol.

10:40

19:30

Wodzisław Śl. Dw. Aut..

10:42

19:32

Jastrzębie  Osiedle III

11:01

19:51

Jastrzębie Dw. Aut ul. Sybiraków

11:04

19:54

Jastrzębie Plac Aut.  ul. Arki Bożka

11:08

19:58

Ruptawa Ośrodek Zdrowia

11:12

20:02

Zebrzydowice Skrzyżowanie

11:16

20:06

Zebrzydowice Kino

11:17

20:07

Zebrzydowice Spółdzielnia

11:20

20:10

Kończyce Małe Skrzyżowanie

11:22

20:12

Kończyce Wygoda

11:26

20:16

Kończyce Odnóżka

11:28

20:18

Hażlach Skrzyżowanie

11:32

20:22

Cieszyn Pastwiska

11:37

20:27

Cieszyn  Os. Piastowskie

11:38

20:28

Cieszyn  ul. Katowicka (targowisko)

11:39

20:29

Cieszyn Plac Manewrowy ul. Hajduka

11:40

20:30

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objaśnienia znaków:

  L - nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1stycznia oraz w 1i2 dzień Wielkanocy

  N - nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych

  n nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę

 rodzaj komunikacji - komunikacja przyspieszona