Firma Przewozowa „Trans-Bus”

Ul. Jana Cholewy 12

43-450 Ustroń

Ważny od: 01.11.2019r

Cieszyn - Hażlach - Dębowiec Podlesie

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy

 

S

S

S

S

S

1

Cieszyn Plac Wolności

6:20

7:30

13:30

14:40

16:20

2

Cieszyn ul. Garncarska

6:22

7:32

13:32

14:42

16:22

3

Cieszyn ul. Kolejowa

6:24

7:34

13:34

14:44

16:24

4

Cieszyn ul. Katowicka

6:26

7:36

13:36

14:46

16:26

5

Cieszyn Węgielna ul. Katowicka

6:28

7:38

13:38

14:48

16:28

6

Cieszyn Pastwiska

6:29

7:39

13:39

14:49

16:29

7

Cieszyn Kalembice Skrzyżowanie

6:31

7:41

13:41

14:51

16:31

8

Cieszyn Kalembice Zegarnikówka

6:33

7:43

13:43

14:53

16:33

9

Hażlach Skrzyżowanie

6:35

7:45

13:45

14:55

16:35

10

Hażlach Pomnik

6:37

7:47

13:47

14:57

16:37

11

Kończyce Wielkie Babilon

6:39

7:49

13:49

14:59

16:39

12

Dębowiec Las

6:42

7:52

13:52

15:02

16:42

13

Dębowiec Centrum ul. Szkolna

6:45

7:55

13:55

15:05

16:45

14

Dębowiec Kępa ul. Szkolna

6:48

7:58

13:58

15:08

16:48

15

Dębowiec Podlesie ul. Szkolna

6:50

8:00

14:00

15:10

16:50

 

 

Dębowiec Podlesie – Hażlach – Cieszyn

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

Kursy 

S

S

S

S

S

1

Dębowiec Podlesie ul. Szkolna

6:55

8:05

14:05

15:15

16:55

2

Dębowiec Kępa ul. Szkolna

6:57

8:07

14:07

15:17

16:57

3

Dębowiec Centrum ul. Szkolna

7:00

8:10

14:10

15:20

17:00

4

Dębowiec Las

7:03

8:13

14:13

15:23

17:03

5

Kończyce Wielkie Babilon

7:06

8:16

14:16

15:26

17:06

6

Hażlach Pomnik

7:08

8:18

14:18

15:28

17:08

7

Hażlach Skrzyżowanie

7:10

8:20

14:20

15:30

17:10

8

Cieszyn Kalembice Zegarnikówka

7:12

8:22

14:22

15:32

17:12

9

Cieszyn Kalembice Skrzyżowanie

7:14

8:24

14:24

15:34

17:14

10

Cieszyn Pastwiska

7:16

8:26

14:26

15:36

17:16

11

Cieszyn Węgielna ul. Katowicka

7:18

8:28

14:28

15:38

17:18

12

Cieszyn ul. Katowicka

7:20

8:30

14:30

15:40

17:20

13

Dworzec Cieszyn

7:22

8:32

14:32

15:42

17:22

14

Cieszyn Plac Wolności

7:25

8:35

14:35

15:45

17:25

 

 

 

Legenda:

S – Kursuje w dni nauki szkolnej.