Rozkład jazdy linii:    Cieszyn - Cisownica Pod Tułem

 

Oznaczenia kursów

H D

D m

D m

D m

D m

S

H D m

S

 D m

Lp.

Nazwa dworca lub przystanku

 

1

Cieszyn ul. Hajduka

06:20

07:40

09:40

12:00

14:20

15:20

15:50

16:20

17:20

2

Cieszyn Plac Wolności

06:22

07:42

09:42

12:02

14:22

15:22

15:52

16:22

17:22

3

Cieszyn Aleja Jana Łyska

06:23

07:43

09:43

12:03

14:23

15:23

15:53

16:23

17:23

4

Cieszyn Błogocice

06:24

07:44

09:44

12:04

14:24

15:24

15:54

16:24

17:24

5

Puńców 1

06:26

07:46

09:46

12:06

14:26

15:26

15:56

16:26

17:26

6

Puńców Dawid

06:28

07:48

09:48

12:08

14;28

15:28

15:58

16:28

17:28

7

Puńców 2

06:30

07:50

09:50

12:10

14:30

15:30

16:00

16:30

17:30

8

Puńców Spółdzielnia

06:32

07:52

09:52

12:12

14:32

15:32

16:02

16:32

17:32

9

Puńców SOR

06:34

07:54

09:54

12:14

14:34

15:34

16:04

16:34

17:34

10

Dzięgielów 1

06:36

07:56

09:56

12:16

14:36

15:36

16:06

16:36

17:36

11

Dzięgielów Sklep

06:37

07:57

09:57

12:17

14:37

15:37

16:07

16:37

17:37

12

Dzięgielów Szkoła

06:38

07:58

09:58

12:18

14:38

15:38

16:08

16:38

17:38

13

Dzięgielów Zamek

06:40

08:00

10:00

12:20

14:40

15:40

16:10

16:40

17:40

14

Cisownica Hławiczka

06:43

08:03

10:03

12:23

14:43

15:43

16:13

16:43

17:43

15

Cisownica Leśniczówka

06:45

08:05

10:05

12:25

14:45

15:45

16:15

16:45

17:45

16

Cisownica Bloki

06:48

08:08

10:08

12:28

14:48

15:48

16:18

16:48

17:48

17

Cisownica Centrum

06:50

08:10

10:10

12:30

14:50

15:50

16:20

16:50

:17:50

18

Cisownica Wieś

06:52

08:12

10:12

12:32

14:52

15:52

16:22

16:52

17:52

19

Cisownica Pod Tułem

06:53

08:13

10:13

12:33

14:53

15:53

16:23

16:53

17:53

Rozkład jazdy linii:   Cisownica Pod Tułem  -  Cieszyn

Lp.

Oznaczenia kursów

D m

D m

D m

D m

D m

D m

S

H D

D m *

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

 

1

Cisownica Pod Tułem

05:05

06:05

06:55

08:25

10:15

12:35

14:36

15:05

15:55

2

Cisownica Wieś

05:06

06:06

06:56

08:26

10:16

12:36

14:37

15:06

15:56

3

Cisownica Centrum

05:08

06:08

06:58

08:28

10:18

12:38

14:39

15:08

15:58

4

Cisownica Bloki

05:10

06:10

07:00

08:30

10:20

12:40

14:41

15:10

16:00

5

Cisownica Leśniczówka

05:13

06:13

07:03

08:33

10:23

12:43

14:44

15:13

|

6

Cisownica Hławiczka

05:15

06:15

07:05

08:35

10:25

12:45

14:46

15:15

|

7

Dzięgielów Zamek

05:18

06:18

07:08

08:38

10:28

12:48

14:49

15:18

16:08

8

Dzięgielów Szkoła

05:20

06:20

07:10

08:40

10:30

12:50

14:51

15:20

16:10

9

Dzięgielów Sklep

05:21

06:21

07:11

08;41

10:31

12:51

14:52

15:21

16:11

10

Dzięgielów 1

05:22

06:22

07:12

08:42

10:32

12:52

14:53

15:22

16:12

11

Puńców SOR

05:24

06:24

07:14

08:44

10:34

12:54

14:55

15:24

16:14

12

Puńców Spółdzielnia

05:26

06:26

07:16

08:46

10:36

12:56

14:57

15:26

16:16

13

Puńców 2

05:28

06:28

07:18

08:48

10:38

12:58

14:59

15:28

16:18

14

Puńców Dawid

05:30

06:30

07:20

08:50

10:40

13:00

15:01

15:30

16:20

15

Puńców 1

05:31

06:31

07:21

08:51

10:41

13:01

15:02

15:31

16:21

16

Cieszyn Błogocice

05:33

06:33

07:23

08:53

10:43

13:03

15:04

15:33

16:23

17

Cieszyn 3 Maja

05:35

06:35

07:25

08:55

10:45

13:05

15:06

15:35

16:25

18

Cieszyn Plac Wolności

05:36

06:36

07:26

08:56

10:46

13:06

15:07

15:36

16:26

19

Cieszyn ul. Hajduka

05:38

06:38

07:28

08:58

10:48

13:08

15:09

15:38

16:28

 

Legenda:

S  - kursuje w dni nauki szkolnej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H  - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

m  - niekursuje w dniach 24 i 31. XII

* - kurs przesiadkowy na przystanku Dzięgielów Zamek